06.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Zonguldak Kız Yurtları İle Güvenli Bir Eğitime Merhaba

Zonguldak Kız Yurtları İle Güvenli Bir Eğitime Merhaba

Üniversiteyi kazanmış yavrularınızı güvenli bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Zonguldak kız yurtlarını ziyaret etmeniz olacaktır. Kızlar için sunduğumuz konforu, güvenliği, temizlik ve gıda hizmetlerini gördüğünüz zaman siz de rahatlayacaksınız. Siz ne kadar rahat olabilirseniz kızınızda bize o kadar güvenecek ve sadece derslerine odaklanacaktır. Ders konusunda birbirlerinden de destek alan öğrenciler inanılmaz bir fırsat yakalamış olurlar. Bir öğrencinin en temel ihtiyacı olarak sayılacak internet kullanım yurdumuzda hızlı ve limitsiz olarak verilmektedir. Kişisel şifreler eşliğinde yapılacak işlemler ile bilgi güvenliği de en üst seviyede sağlanacaktır.

Konfor Ve Güvenlik

Konforlu bir ortamda, ihtiyaçlarına en uygun ve kaliteli hizmetleri alan kızlarınız güvenli bir ortamda koruma altındadır. 24 saat kesintisiz olarak kamera sistemleri çalışmakta olup, giriş ve çıkışlarda parmak izi sistemi ile kayıt altına alınmaktadır. Kampüslerine verdiğimiz ücretsiz servis imkânı ile giden öğrenciler en ekonomik şartlarda en kaliteli hizmetleri alırlar. İlimizde hizmet veren üniversiteyi kazanmış olan genç kızlar için barınma sorununu en iyi şekilde çözen Zonguldak kız yurtları ile siz de kızınızı güvenli bir adrese yerleştirebilirsiniz. Çalışmalarımız misafirlerimizin rahatı ve konforu için çeşitlenirken bir diğer işimiz de öğrenci velileri ile düzenli iletişim kurmak olacaktır.

Üniversiteyi bitirdiğinde belki dünyanın farklı bir ülkesinden iş teklifi alacak kızınızın şimdiden kendi başına yaşama becerilerini geliştirmesi sizin içinde önemli bir seçenek oluşturacaktır. Yılların verdiği deneyim ile kazandıklarımızı her şartta işimize aktarır ve varsa sorunların giderilmesini sağlarız. Odanızı belirledikten sonra kişisel eşyalarınızın yerleşimini aileniz ile yapabilir ve Zonguldak kız yurtlarındaki hayatınıza yavaş yavaş alışabilirsiniz. Küçük bir şehir turu size de ailenize çok iyi gelecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ