06.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Zeynep Teyze’nin İmdadına

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Başkanlığı bünyesinde hizmet veren hasta nakil ambulansları kısa bir süre önce yenilenip düzenlenen törenle hizmete girdi. Mavi ambulanslar zor koşullardaki kış koşullarına rağmen hastaları Kocaeli’nin her köşesinden hastaneye kaldırıyor. Kar olmadan çalışan mavi ambulanslar, tedaviyi tamamladıktan sonra hastayı terk edip eve tekrar yakınıyor.

Zeynep Teyze’nin İmdadına

Büyükşehir’deki  Mavi Ambulans

Zeynep Balkan teyze 72 yaşındadır ve Gölcük’e bağlı İhsaniye’nin Hamidiye Mahallesinde yaşamaktadır. Halen devam etmekte olan tedavi için Umuttepe Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine gitmek zorunda olan Zeynep teyzemizi’in oğlu Ahmet Balkan, derhal Büyükşehir’deki mavi ambulans çağırdı. Zorlu kış koşullarına rağmen, hasta nakil ambulansı Zeynep Teyze ve oğlu evlerinden aldı ve hastaneye getirdi.

Büyükşehir Kar Ekipleri Eşlik Etti

Mavi ambulans ekibi, Zeynep teyzemizi tekrar kontrol ettikten sonra hastanenin kontrolü bitti. İzmit’in merkezinde henüz kar yağmadığı halde, yüksek kesimler kışın şiddetli koşullar yaşıyor. İşte bu yerlerden birisi de Zeynep teyzenin evidir. Gölcük İhsaniye’nin Hamideyi mahallesinde bulunan bu evde yaşayan Zeynep teyze Büyükşekir belediyesi ekiplerine teşekkür etti. .

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ