10.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Yunus Emre İlköğretim Okulu- Derince Okullar

ADRES
Topçular, Özdil Sok. No:4, 41300 Derince/Kocaeli
TELEFON
(0262) 239 7045
FAKS
02626449113
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yunus Emre İlköğretim Okulu

Kocaeli şehri, Türkiye çapında en çok gelişmiş yapıya sahip olan şehirlerin ilk sıralarında yer almaktadır. Şehir içerisinde bulunan sanayi ve diğer sektörler, eğitim ve bunun gibi sektörlerin de gelişmesine yardımcı olmuş ve bu bağlamda da yüksek başarı oranına sahip olan bir eğitim durumu meydana gelmiştir. Şehrin İzmit ilçesinde bulunan Yunus Emre ilköğretim Okulu da, bu bağlamda yüksek başarı oranına sahip olan ve bu yönde öğrencilerine kaliteli bir şekilde hizmet veren okullardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu okul dahilinde karşımıza çıkan kaliteli eğitim kadrosu, yeterli eğitim materyalleri ve bunun gibi özellikler dahilinde başarılı öğrencilerin mezun olduklarını ve bu yönde de yüksek başarı oranı ile alım yapan liselere yerleştiklerini de belirtebiliriz.

Ayrıca Kocaeli ili içerisinde bulunan genel okul başarı oranlarının da bu yönde yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Şehrin İl Milli Eğitim Müdürlüğü çatısı altında yürütülen bir takım özel çalışmalar ile ve Milli Eğitim Bakanlığı dahilindeki yenilikler ile öğrencilerin daha kolay bir şekilde okullara adapte olduğunu ve bu yönde de daha başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Kocaeli okullar aracılığı ile ve özellikle de devlet okulları aracılığı ile son derece başarılı öğrenciler yetişmekte ve bu yönde de başarı oranları artmaktadır.

Aynı zamanda İzmit ilçesi dahilinde bulunan diğer okulların da İzmit okullar başarı oranları ve Türkiye başarı oranları kapsamında yüksek bir seviye ile karşımıza çıktığını ve bu şekilde eğitimin devam ettiğini de belirtebiliriz.

Yunus Emre İlköğretim Okulu- Derince Okullar
Yunus Emre İlköğretim Okulu- Derince Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ