20.11.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Yazlık Tabosan İlköğretim Okulu- Gölcük Okullar

ADRES
Yazlık Merkez Mah.17 Ağustos caddesi. Gölcük
TELEFON
2624332535
FAKS
2624332535
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yazlık Tabosan İlköğretim Okulu

Yazlık Tabosan ilköğretim okulunun adresi olarak Gölcük, Kocaeli görülmektedir. Yazlık Tabosan ilköğretim okulu ilköğretim düzeyindeki öğrencilere ders veren bir okuldur. Okulun içinde 7 ders sınıfı olduğu görülmektedir. Okulun 7 sınıfında 141 öğrenciye 6 tane öğretmen hizmet vermektedir. Okulda müdür ve benzeri görevliler de yer almaktadır. Okulun MEB’e bağlı bir internet sitesi bulunmaktadır. Bu site içinde okulun tüm iletişim bilgilerine erişmek mümkündür. Okulumuz bölümü de site içinde yer almaktadır. Okulun müdür, kadrosu, okulun hakkında bilgiler ve tarihçesi bu kısımda yer almaktadır.

Yazlık Tabosan ilköğretim okulu Kocaeli okullarına bağlı bir okuldur. Okulu başarıları da burada yer almaktadır. Okulun içinde 2012 ile 2013 yılları arasında Her Eve Bir Kitap Kampanyası yapıldığı görülmektedir. Okulun vizyonu ve misyonu da burada bulunmaktadır. Okulun misyonunda tüm öğrencileri Türk Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı biçimde yetiştirmek, kişilik sahibi ve kendine güven duyan bir birey haline getirmek olduğu yazmaktadır.

İzmit Okullarından biri olan okulun vizyonunda ise çevreye duyarlı, evrensel değerlere sahip, topluma saygılı, teknolojiyi kullanabilen bireylere sahip olan bir okul olmak istedikleri belirtilmiştir. Okulun içinde bilgisayar sınıfı ve atölye yoktur. Okulda fen laboratuarı olmadığı da bildirilmiştir. Okulun tüm bilgileri bu site içinde bulunmaktadır. Okul 141 öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir. Okulun tüm öğretmen kadrosu da web sitesi içinde yazmaktadır.

Yazlık Tabosan İlköğretim Okulu- Gölcük Okullar
Yazlık Tabosan İlköğretim Okulu- Gölcük Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ