17.11.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Yaşama Sevinci Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi- Gölcük Okullar

ADRES
Kara köprü Mahallesi İnönü Caddesi Numara 27 41650 Kocaeli
TELEFON
0 (262) 4344325
FAKS
0 (262) 4344325
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yaşama Sevinci Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi

Özel ilgi ve eğitim gerektiren bireylerin yetenek ve taleplerine uygun olarak belirlenen müfredat eşliğinde Yaşama Sevinci Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi önemli çalışmaların altına imza atmaktadır. Toplumla etkileşim içinde sürdürülmesi gereken çalışmaların rahat ve güvenilir bir ortamda yapılabilmesi için kurulan merkez, sosyal aktivitelerin ağırlıklı olarak yapıldığı bir yerdir.

Kocaeli okulları arasında yer alan merkez İl Milli Eğitimi Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Bireylerin ihtiyaçları, talepleri ve özellikleri dikkate alınarak yapılan çalışmalar ile kendine güvenen ve kişisel bakım ihtiyaçlarını görebilen gençler yetiştirilmektedir. Normal hayatta toplumun kendinden beklediklerine cevap verebilen bireyler yetiştirme hedefi ile çalışmalarını sürdüren merkez aynı zamanda bireylerin bağımsız olarak yaşayabilecekleri alanların yaratılmasını sağlamaktadır.

Sportif alanda pek çok madalya sahibi olan Yaşama Sevinci Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi İzmit okulları arasında oldukça dikkat çekmektedir. 8 öğretmeni ve 25 öğrencisi ile içinde yemekhanenin bulunduğu binada hizmet veren kurum il ve ilçe merkezine yakın olup ulaşım için pek çok alternatife sahiptir. Kendine güvenen ve geleceğe umutla bakan gençler ve aileler için bu tür merkezlerin hızlı bir şekilde artırılması gerekmektedir.

Yaşama Sevinci Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi- Gölcük Okullar
Yaşama Sevinci Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Eğitim Merkezi- Gölcük Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ