10.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Uzay Dershanesi- İzmit Okullar

ADRES
Ömerağa Mah. Hürriyet Cad. No:119 İzmit/Kocaeli
TELEFON
0262 321 67 10
FAKS
0262 321 67 90
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Uzay Dershanesi

Uzay Dershanesi’nde yeni eğitim öğretim döneminde yeniliklerle başlamıştır. 10 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. TEOG hazırlık, LYS, YGS sınavlarına hazırlık aşamasında öğrencilerinin derse takviyelerini yaparak sınava hazırlamayı amaç edinmiştir. Akıllı Tahta sistemi ile derslere katılım sağlanmaktadır.

TEOG hazırlık sınıflarında eğitimler öğrencilerin okul ders saatlerine göre ayarlanmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu grup dersleri yanında birebir etüt olanağı da sunulmaktadır.Kocaeli Okullar ders saatleri dışında etüt programlarında soru çözümleri yapılmaktadır. Dershane içinde bulunan Kütüphanesinde ayrıca ders çalışma imkanı bulunmaktadır. Öğrenciler sorunlarını Rehberlik hocalarıyla etkileşim içersinde çözebilme olanağına sahiptir.Uzman Rehberlik hocaları sınavlara hazırlanan öğrencileri motive edebilmek ve onlara yön verebilmek için çalışmaktadırlar.

Derslere katılım zorunlu değildir ancak her öğrencinin geri kalmamak için derse katılımları beklenmektedir. Deneyimli öğretmen kadrolarıyla sınavlara hazırlanan öğrencilere eğitim verilmektedir. Her öğrenciyle ayrıca ilgilenilmektedir. Soru kitapçıkları ve  ders anlatım kitaplarıyla eğitimler desteklenmektedir. Her öğrencinin günlük çözmesi gereken sorular rehberlik hocaları tarafından hazırlanan programlara uygun şekilde verilmektedir. Öğrenciler grup etütlerinde çözemedikleri soruları sorabilmekte ve çözümü hocalar tarafından gösterilmektedir. İzmit Okullar birebir etütlerde önceden randevu alınmak suretiyle belirlenmektedir. Aylık periyotlar halinde deneme sınavları yapılarak öğrencilerin başarı durumları ölçülmektedir. Başarı düzeylerine göre grup düşme ve grup çıkma metotlarıyla öğrencinin derslere ve sınavlara olan motivasyonu arttırılmaktadır. Sınavlarda başarı gösteren öğrencilerin dersane panolarında hangi okulları kazandıkları ilan edilmektedir.

Uzay Dershanesi- İzmit Okullar
Uzay Dershanesi- İzmit Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ