15.11.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Şifreli Kapı İle Kontrollü Geçişler

Şifreli Kapı İle Kontrollü Geçişler

Güvenlik her seviyede gerekli olan bir sistemdir. Özel mülkiyetlerde değerli malzemelerin korunduğu noktalarda ve çoğunlukla bu sistemler resmi kurum ve kuruluşlarda ön planda tutulmaktadır. Bu gibi sistemler giriş ve çıkışları kontrol altına almak için olabildiğince sağlam olması önem arz etmektedir. Günümüzde bu sistemler elektronik dünyasının hızlı gelişimi sayesinde manuel sistemler tamamen yok olarak yerini şifreli kapı sistemleri almıştır. Buradan hareketle tüm değerli eşyaların korunması ve kontrollü geçişlerin yapılabileceği sistemleri tercih edilen boyutlarda üretimini ve teminini sağlayarak ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılmasını olanak sağlanmaktadır. Satışa sunulan bu tür güvenlik unsurlarının son derece elektronik cihazlarla destekleyerek en güvenli ortamlar yaratılmaktadır.

Şifreli kapı olarak sunmuş olduğumuz değişik modellerin kullanılabileceği alanlar;

  • Bina girişlerinin ana kapıları
  • Özel ve kamu hastaneleri
  • Okullar
  • Oteller
  • Değerli malzemelerin korunduğu depolar
  • Bankalar
  • Fatura tahsilat noktaları
  • Şirket ve holding binalarında
  • Elektronik cihaz üreten atölyeler
  • Kimyasal madde üretim fabrikalar

Bu Özellikler İle Beraber

Gibi giriş çıkışı sürekli kontrol altında tutulması gereken noktalar olarak hedef alınmaktadır. Bu gibi yerlerde kullanılan bu tür kapılar

Bina giriş ana kapılarında kullanılmak üzere yapılan üretimlerde tüm daire sakinleri tarafından şifreleme sistemleri kullanılabilecek şekilde dizayn edilmektedir.

Özel ve kamu hastanelerinde kullanılmak üzere üretilen modellerde özellikle kontrollü geçiş gerektiren laboratuvar, yoğun bakım, psikiyatri, ameliyathane gibi sürekli giriş çıkış yapılan kapıların ön ve arka kısımlarına montelenecek şekilde küçük üzerinde sadece numaratörden oluşan modeller kullanılmaktadır.

Şifreli kapı sistemleri olarak okullar için ürettiğimiz modellerde öğrencilere ait kişisel bilgilerin aynı zamanda okula ait değerli cihazların korunduğu noktaları kontrol altına almak için direk kapı kilitlerine montelenebilecek parmak izi veya sesli uyarı ile çalışan şifreleme sistemleri üretimi gerçekleştirilmektedir. Diğer önemli alanlarda kullanılacak bu tür güvenlik noktaları oluşturmak için üretimi gerçekleştirilen bu tür kapılar offline geçiş kontrol üniteleri, online geçiş kontrol üniteleri veya online ve offline geçiş kontrol üniteleri olarak üretimde ve temininde gerekli hizmetler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ