10.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Özel Uğur Dershanesi – Darıca Okullar

ADRES
Bağlarbaşı Mah. Ali Alcan Cad. No:63 Darıca
TELEFON
0 262 7450066
FAKS
0 262 7455208
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Uğur Dershanesi

Özel Uğur Dershanesi’nin ülke çapındaki başarısı aşikardır. Kocaeli ili genelinde ve Derince ilçesinde de kurum bu başarısını uzun yıllardır devam ettirmektedir. Aileler için hem uygun fiyatlı hem de iyi eğitim veren bir kurum bulmanın zorluğu malumdur. Fakat bu dershane ile okul eğitimi ile eş zamanlı bir eğitim süreci sağlanabilir, bu da öğrencinin hem okulda hem de sınavlarda başarılı olmasını perçinleyebilir. Bu dershane kapsamında birebir dersler, deneme sınavları ve disiplinli eğitime dair her şeyi bulabilir, çocuğunuzun durumuna ilişkin bilgileri yine bu bağlamda edinebilirsiniz. Aile bilgilendirme sistemi sayesinde öğrencinin ders saatleri, bu derslere katılıp katılmadığı, deneme sınavına girip girmediği, sınavda kaç doğru kaç yanlış ve kaç net yaptığı gibi bilgiler doğrudan ebeveynlerin bilgisine sunulmaktadır.

İlköğretim düzeyinden itibaren Kocaeli okulları ile beraber yürütülebilecek olan dershaneler sayesinde, öğrencinin tüm okul hayatı boyunca düzenli ve kaliteli bir eğitim alması sağlanabilmektedir. Aynı zamanda dershaneler, öğrencinin sosyal yanını da geliştirmekte, arkadaş edinme becerisini artırmaktadır. Bu kapsamda küçük bir piyasa araştırması yaparak siz de Özel Uğur Dershanesi’ne başvurabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

Öğrencilerin özellikle İzmit okullarındaki eğitim süreci göz önüne alındığında tekrar ve deneme sınavlarına ihtiyacı olduğu bilinen bir gerçektir. Bu nedenle dershaneye gönderilen çocukların okulda ve kurum sınavlarında yükselişe geçen bir başarı grafiği çizdiğinin de ifade edilmesi gerekmektedir.

Özel Uğur Dershanesi – Darıca Okullar
Özel Uğur Dershanesi – Darıca Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ