11.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Özel Songür Bale Kursu- İzmit Okullar

ADRES
Bahçelievler 2. Geçit No: 7-1 Yeni doğan Mah. İzmit/KOCAELİ
TELEFON
02623250398
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Songür Bale Kursu

Özel Songür Bale Kursu, 1974 yılından  itibaren Kocaeli/İzmit te bulunan adreslerinde Klasik Bale, Temel Solfej, Müzik, Tiyatro, Drama kategorilerinde eğitim vererek çocukları ve gençleri eğitmektedir. Bale kursunda her yıl düzenlenen Klasik Bale çalışmalarını başarılı koreografiler kullanarak sahnelerde yer almayı başarmışlardır.

Bale ruha ve bedene estetik kazandıran bir dans şeklidir. Bale sanatı konusunda deneyimli eğitmenler eşliğinde dersler verilmektedir. Kocaeli Okullar Klasik Bale hazırlık sınıfına başlangıç yaşı 03 yaştır. Daha küçük yaş grubu kabul edilmez. 3 yaşından büyük olan çocuklar deneme eğitiminden sonra kendi yaş grubu olan sınıflara alınmaktadır. Modern Bale ve Modern Dans gruplarına her yaştan çocuklar alınmaktadır. Tiyatro bölümü 5 yaş en küçük çocuk olmak üzere her yaştan öğrenciler eğitim alabileceklerdir. Bale kursunda ayrıca enstrüman dersleri de verilmektedir. Piyano, Yan Flüt, Keman, Ud, Gitar, Solfej ve Armoni gibi enstrümanların eğitimleri verilmektedir.

Sanat alanında kendilerini geliştirmek isteyenlerin veya çocuklarına bale eğitimi vermek isteyen anne ve babaların bale kursuna çocuklarını eğitmek için verebilirler. Bale ruha iyi gelmektedir. Rahatlatan bir sanattır. Bale haricindeki kurslara da çocukların katılımı sağlanarak sanatçı ruhlarının gelişmesi için çocukları desteklemek gerekecektir. İzmit Okullar Kurslara katılım sağlayan çocuklar baleyi ve diğer kursları sevecek bedensel ve ruhsal gelişimleri sağlanacaktır. En iyi sanat eğitimi küçük yaşta verilir. Gerçekten yeteneği olan çocukların sanata karşı yatkınlığı bu kurslar sayesinde anlaşılmaktadır.

 

Özel Songür Bale Kursu- İzmit Okullar
Özel Songür Bale Kursu- İzmit Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ