07.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Özel Kervan Akşam Lisesi- İzmit Okullar

ADRES
Ömerağa mh. Alemdar cd.Beyaz han.n:21k:5 Kocaeli/İzmit
TELEFON
0262 323 56 97
FAKS
0262 323 56 97
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Kervan Akşam Lisesi

Herhangi bir nedenle lise diploması almamış olan kişilere hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Lisede eğitim alanında kişilerin eksik kalmaması amacıyla akşamları eğitim verilmektedir. Gündüz çalışan veya gündüz başka meşguliyetleri olanlar için mesai saatleri bitiminde verilecek derslerle lise diploması  alabilmeleri için çalışılmaktadır. Türkiye’de hangi meslek için olursa olsun Lise diploması alınması gerekmektedir. Eğitimlerini yarıda bırakan kişilerin liseyi bitirmelerine olanak tanınan lisede aynı gündüz eğitim veren liseler gibi şartlar sunulmaktadır.  İşsiz kalmamak için lise diploması kesinlikle genel kabul görmüş bir şarttır. Özel Kervan Akşam Lisesi’nde yaş sınırı yoktur. Her yaştan öğrencinin eğitim başvuru kabul edilmektedir.

Kocaeli Okullar Liseden mezun olduktan sonra lise diploması sahibi olunmakta ve üniversiteye devam etmek isteyenler eğitim hayatlarına devam edebileceklerdir. Herkese açık olan lisede lise 1- ya da 2 herhangi bir ara sınıfta eğitimlerini bırakanlara kaldıkları sınıftan itibaren dersler verilmektedir.  En önemlisi gündüz çalışan kişilere hitap ediyor olmasıdır. Liseye hiç başlamamış olanlar Lise 1.sınıftan itibaren okulda eğitim görmektedirler.

Askerlik tecil durumlarında da okulda eğitim görüldüğü sürece tecil işlemleri yapılabilmektedir. Diğer liselerde olduğu gibi disiplini devamsızlık sınıf geçme gibi konular aynı olmaktadır. İzmit Okullarda normal gündüz eğitim veren liseler gibi aynı dersler görülmektedir.  Akşam lisesinde dersler akşam saat 18:00 de başlamaktadır ve hafta içi her gün olacak şekilde eğitim verilmektedir.

Özel Kervan Akşam Lisesi- İzmit Okullar
Özel Kervan Akşam Lisesi- İzmit Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ