10.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Özel Yeni Sevgi Çiçeği Anafen Dershanesi – Darıca Okullar

ADRES
Körfez M. D 100 Karayolu Üzeri No 123 İzmit
TELEFON
0 262 3316448
FAKS
0 262 3320504
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Yeni Sevgi Çiçeği Anafen Dershanesi

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan bağımsız olarak eğitim imkanı sunan Özel Yeni Sevgi Çiçeği Anafen Dershanesi aracılığıyla siz de çocuklarınızı yeni eğitim yılında başarılı olmasına ve sınavlara hazırlık aşamasında daha bilgili olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede okulla birlikte yürütmek zorunda kaldığı sınav hazırlığı bir nebze de olsa eğlenceli hale getirilebilecektir. Okulda ve dershanede gördüğü eğitim birbirini tamamlayacak, çoğu zaman okuldaki dersler dershane için, dershanedeki dersler de okul için bir tekrar mahiyeti kazanacaktır. Buna ek olarak dershanede edindiği arkadaşlıklar, çocuğunuzun ders çalışmasında ve sınavlara yoğunlaşmasında motivasyon artırıcı da olabilecektir.

Kocaeli okullarında verilen eğitimin düzeyi genel olarak iyidir. Deprem sürecinde bir bocalama evresi yaşansa da, sonrasında tüm okullar yeniden bakım ve onarımdan geçerek eğitim vermeye başlamışlardır. Dershaneler de bundan nasibini almıştır. Genel olarak dershane ve okulun bir arada yürütülmesi sorumluluk ister, özveri ister ve çalışkan olmayı da gerektirir. Bu nedenlerle çocuğunuzu Derince ilçesindeki dershanenin şubesine gönderebilir ve eğitim verimliliğini artırabilirsiniz.

Aileler İzmit okullarında eğitim gören çocuklarının ders ve davranış durumlarını daima denetim altında tutmakla yükümlüdür. Bu durum yazılı bir kural olmasa da, ailesi tarafından denetlendiğini bilmek, öğrenciyi aşırı uç noktalar yönünden frenleyecek ve öğrenci durumunu sorgulamayı aklına getirecektir. Hem okul hem dershane için bu durumun geçerli olduğu aileler tarafından bilinmeli ve buna göre hareket edilmelidir.

Özel Yeni Sevgi Çiçeği Anafen Dershanesi – Darıca Okullar
Özel Yeni Sevgi Çiçeği Anafen Dershanesi – Darıca Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ