11.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Özel Anı Fen Bilimleri Dershanesi- Gebze Okullar

ADRES
Hacı Halil Mahallesi 1207 Sok. No: 3 K: 1-2-3-4
TELEFON
( 0262 ) 641 95 96
FAKS
( 0262 ) 643 10 50
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Anı Fen Bilimleri Dershanesi

Özel Anı Fen Bilimleri Dershanesi, geleceğe aydınlık umutlar katmak için her sene yoğun bir çalışma içersine girmektedir. Bu çalışmalar eğitmenlerimiz ve ailelerimiz ile birlikte yürütülmektedir. Çocuklarımızın geleceğe hazırlanması için, gerekli tüm koşulları oluşturmaktan gururluyuz. Her yıl sınav başarılarında adı geçen öğrencilerin içerisinde, öğrencilerimizi görüyor olmak, her sene daha iyi olabilmek adına bize şevk vermektedir.

Kocaeli okullarına giden öğrencilerin belli bir kısmı, bizi tercih etmektedir ve bu tercihlerinden duydukları memnuniyetleri dile getirmektedirler. Başarmak, azimle ve bilgiyle mümkündür. Gerekli azmi gösteren tüm öğrencilerimize, bilgiyi en doğru şekilde vermek, bizim işimiz. Biz sadece ezberletmiyoruz, öğretiyoruz. Bizimle sınavda başarılı olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgileri hayatları boyu hatırlayabiliyorlar. Çünkü biz gerçekten bilgiyi öğretmeyi seviyoruz.

İzmit okulları sıralamasında, dershanemizi tercih eden çok sayıda öğrencinin olması, başarımızın ses getrmiş olduğunun bir göstergesidir. Şimdi de sizlere sesleniyoruz. Bizi, geleceğe hazırlık yolunda tercih ediniz. Başarının diğer adı olarak, sizlere bilgi sunmak için varız. Geniş eğitimci kadromuzla sizlerle sınav heyecanına doğru birlikte olmak istiyoruz. Eğitimci kadromuz, her biri kendi branşlarının uzmanları olarak görev yapmaktadırlar. Özel olarak seçilmiş olan eğitimcilerimiz, sınav yolunda size en kaliteli desteği vermek için sizi beklemektedirler.

Özel Anı Fen Bilimleri Dershanesi- Gebze Okullar
Özel Anı Fen Bilimleri Dershanesi- Gebze Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ