06.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

ÖZ. MİNİK KALPLER ÖZ. EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERK.- Darıca Okullar

ADRES
Özel Minik Kalpler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Bayramoğlu Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, No. 188 Darıca/Kocaeli
TELEFON
(262) 645 0148
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ÖZ. MİNİK KALPLER ÖZ. EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERK.

Eğitim ve öğretimin sevgiden geçtiğine inanarak hizmet veren ve başarılı sonuçlara imza atan Özel minik kalpler özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu rehabilitasyon merkezi Kocaeli’nin Darıca ilçesinde faaliyet gösteriyor. Bulunduğu ikamet adresinden eğitim merkezinde çalışan eğitmenler, şartları ve eğitim şekilleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Danışmanlık yapan yetkili kişiler ile kuracağınız ilişkiler sonrası merkez hakkında aydınlanabilir, tercihleriniz doğrultusunda kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok il ve ilçede bulunan rehabilitasyon merkezlerinin asıl amacı sevgi ile verilen eğitim olmalıdır. Minik kalpler için olan özel eğitim merkezlerinin eğitim verirlerken ki hassasiyeti oldukça önemlidir. Bu nedenle rehabilitasyon merkezi tercihinizi yaparken çok iyi bir araştırma yapmalısınız. Unutmamalısınız ki en iyi eğitim sevgiden geçer. Kocaeli okullar arasında bulunan rehabilitasyon merkezleri hakkında yapacağınız araştırmalarda firmalar, eğitmenler ve başarılar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kocaeli ili İzmit okullar ve diğer ilçelerde bulunan okul bilgilerine Milli Eğitim Bakanlığından ulaşabilirsiniz.

ÖZ. MİNİK KALPLER ÖZ. EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERK.- Darıca Okullar
ÖZ. MİNİK KALPLER ÖZ. EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERK.- Darıca Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ