11.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

ÖZ. İLKELİ UĞUR DERSHANESİ- Gebze Okullar

ADRES
Hacı Halil Mh.İsmetpaşa cad. No:39 K:2/3
TELEFON
6444747
FAKS
6444747
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ÖZ. İLKELİ UĞUR DERSHANESİ

Eğitim ve öğretim hayatın her alanında büyük ölçüde önem taşıyan etkili bir kavram. Bu nedenle bazı durumlarda eğitimi destekleyici özel ders ve kurslar almak gerekebiliyor. Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde yaşayan öğrenciler için hizmet veren Özel İlkeli Uğur Dershanesi bu anlamda öğrencilere büyük ölçüde fayda sağlıyor. Dershanenin kayıt dönemlerini takip ederek kayıt olabilir, özel eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Dershane hakkında fikir edinmek için Kocaeli okullar sitesinden iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Kocaeli ilinde bulunan tüm okul ve dershaneler hakkında bilgiler içeren Milli Eğitim Bakanlığı sitesinden de yararlanabilirsiniz. Dershanenin telefon numarasını arayabilir, kayıt dönemlerini, dersleri, deneme sınavlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitenin web sayfasında bulunan ‘Hakkımızda, Fotoğraflar, Kurumumuz’ menülerinden yararlanarak daha kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.

Okulu destekleyici eğitimler veren ve öğrencilerin daha başarılı bir geleceğe adım atmasını hedefleyen dershanelerden biri olan Özel İlkeli Uğur dershanesinde birçok özel ders alabilirsiniz. Seviye belirleme sınavlarına girerek hangi derslere daha ağırlık vermeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. İzmit okullar ve Kocaeli okullar internet aramaları sonucu dershanelerin bilgilerine erişim imkanı bulabilirsiniz. Böylece kayıt öncesi gerekli tüm herşeyi öğrenebilirsiniz.

ÖZ. İLKELİ UĞUR DERSHANESİ- Gebze Okullar
ÖZ. İLKELİ UĞUR DERSHANESİ- Gebze Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ