10.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Öz. Bilge İlköğretim Okulu- Darıca Okullar

ADRES
Osman Yılmaz Mh.İstanbul cd.636 Sk.No:4 GEBZE
TELEFON
6433535
FAKS
6445898
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Öz. Bilge İlköğretim Okulu

 

Öz. Bilge İlköğretim Okulu Gebze ‘de yaşayan ailelerin ilkokula giden çocuklarına gayet kaliteli bir eğitim vermektedir. “ Özel Bilge ” olarak tanınan bu kurum anaokulu , ilkokul , ortaokul ve anadolu lisesi düzeyinde eğitim veren bir kuruluştur. Özel Bilge ilk olarak 1997 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Bu kuruluş 20 yıla yakın süredir hizmet verdiği için , öğrencilerin her durumuna çözüm getirebilecek şekilde ilerleme kaydetmiştir.

Kocaeli okullar arasında özel ilkokul eğitimi veren nadir kuruluşlardan bir tanesi olan Özel Bilge İlköğretim Okulu , bünyesinde barındırdıkları sayesinde birçok öğrencinin hem eğlenip hem de öğrenmesini sağlamaktadır. Lüks yemekhanesi , sınıfları , konferans salonları , spor salonu ve okul içerisinde bulunan eğlence alanlarıyla son derece kaliteli bir eğitim öğretim dönemi geçirilmesi amacıyla her türlü imkan sağlanmıştır. Türkiye ‘de bulunan birçok ilköğretim ve ortaokulda genellikle , tahtada matematik işlemleri çözülmekte ve laboratuvarsız bir şekilde fen bilgileri dersleri işlenmektedir.

Özel Bilge İlköğretim okulunda , kurumun temel prensiplerinden biri olan girişimcilik esas alınmaktadır. Bu nedenle ilkokuldan başlayarak , liseye kadar tüm Özel Bilge Kurumları ‘nın öğrencilerine yazılım öğretilmektedir. İzmit okullar genelinde ve ülkemizdeki okullar genelinde meslek liselerinde öğretilmeye başlanan yazılım , bu kurumda ilkokulda öğretilmeye başlanarak öğrencilerin geleceğe daha iyi bir temelle hazırlık yapmasını sağlamaktadır. Almanca ve İngilizce gibi yabancı dillerle de desteklenen bu yazılımcılık neticesinde , çocuklar bunları küçüklükten öğrendikleri için , büyüdüklerinde  daha farklı alanlarda kendini geliştirebilme fırsatına sahip olmaktadırlar.

Öz. Bilge İlköğretim Okulu- Darıca Okullar
Öz. Bilge İlköğretim Okulu- Darıca Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ