06.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Öz. Akat M.T.S Kursu- Gebze Okullar

ADRES
Hacı Halil Mah.İsmetpaşa cad. Beşiroğlu Altın Han No:19 K.6 GEBZE
TELEFON
6439777
FAKS
6439777
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Öz. Akat M.T.S Kursu

 

Öz. Akat M.T.S Kursu , Kocaeli ‘nin büyük bir bölümüne hizmet vermek amacıyla açılmış olan sürücülük kursudur. Bu kursta eğitim almak isteyen bütün Gebze halkı , 18 yaşın üzerinde ve ilkokul mezunu olmak kaydıyla istedikleri zaman derslere başlayabilirler. Bu şartları tamamlamış olan kişilerden bazı belgeler talep edilecektir. Sürücü kursunda sizden istenecek olan belgeleri temin etmeniz halinde saatlik bir değer üzeründen göreceğiniz dersler sonucunda bazı sınavlara yönlendirileceksiniz. Özel Akat Sürücü Kursu ‘nda alacağınız sürücülük ve motor derslerinden sonra sınava giriş hakkı kazanacaksınız. Bu haklarınızı iyi değerlendirerek başarılı bir sürücülük sonucu elde etmeniz halinde , ehliyet almak için önünüzde sadece bir engel bulunacaktır.

Başarıyla tamamladığınız sürücülük sınavlarının ardından , bir de sürüş sınavına tabii tutulacaksınız. Bu sınavı da başarıyla geçmeniz durumunda ehliyetinize kavuşabileceksiniz. Kocaeli okullar ve eğitim kurumları tarafından oldukça zengin bir ilimiz olduğunu söylemek mümkündür. Fakat sürücülük kurslarının çok da yüksek sayıda olmaması , ildeki bütün reşit bireylerin birkaç sürücü kursu arasından tercih yapmasını zorunlu kılmaktadır.

Kocaeli ‘nin Gebze ilçesinde bulunan Özel Akat Sürücü Kursu sayesinde ehliyetinizi temin edebilirsiniz. Şehrin diğer bölgelerinde de bazı sürücü kursları bulunmaktadır. Ehliyet konusunda genellikle serbest piyasa üzerinden hizmet verildiği için , bütçenize en uygun olan özel İzmit okulları ve sürücü kurslarından eğitim alabilirsiniz.

Öz. Akat M.T.S Kursu- Gebze Okullar
Öz. Akat M.T.S Kursu- Gebze Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ