05.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Kocatepe İlköğretim Okulu- İzmit Okullar

ADRES
Doğan M. 84.Sok. No:6 İZMİT
TELEFON
(262) 226 13 29
FAKS
(262) 226 13 29
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kocatepe İlköğretim Okulu

Kocaeli ilinin merkez ilçesi olan İzmit’te, birçok farklı eğitim kurumu aktif bir şekilde eğitim ve öğretim hizmetini devam ettirmektedir. İlçe içerisinde bulunan ve aktif olarak hizmet vermeye devam eden ilköğretim okullarından biri de Kocatepe ilköğretim okulu olarak karşımıza çıkmaktadır. İzmit merkezde bulunan ve büyük bir kapasiteye sahip olan bu ilköğretim okulu, Doğan Mahallesinde yer almaktadır. 84. Sokakta bulunan Kocatepe ilköğretim okulu, ilçenin büyük ilköğretim okullarından biri olarak bilinmektedir. Ayrıca bu ilçe içerisinde birçok farklı ilköğretim okulu da, sahip oldukları kapasiteler ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Söz konusu Kocaeli şehri kapsamında, merkez ilçede ve diğer ilçelerde sayısız ilk ve orta öğretim kurumları bulunmaktadır. Bu kurumlar, iki farklı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Çoğu ilk ve orta öğretim kurumlarının devlet tarafından açıldığını ve ücretsiz bir şekilde eğitim hizmetini sunduklarını söyleyebiliriz. Ayrıca Kocaeli okullar kapsamında bulunan bir takım özel okulların da bu bağlamda hizmet verdiğini de ekleyebiliriz. Ancak bu il içerisinde bulunan devlet okullarının da tam teşekküllü olduklarını ve bu yönden de yeterli bir şekilde hizmet verdiklerini söyleyebiliriz.

Ayrıca İzmit okullar kapsamında da Kocaeli şehrinin merkez ilçesindeki devlet okullarının ve diğer özel okulların da, son derece yeterli bir sayı ile hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Bu ilçe kapsamında bulunan okulların büyük bir kısmının da devlet okulu olduğunu söyleyebiliriz.

Kocatepe İlköğretim Okulu- İzmit Okullar
Kocatepe İlköğretim Okulu- İzmit Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ