16.11.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Kale Kapı Servis ve Montaj İşlemleri

Kale Kapı Servis ve Montaj İşlemleri

Firmamızın verdiği hizmetler Kale kapı servis kalitesi ile güvence altına alınmıştır. Siz de her türlü ihtiyacınızda 7/24 kesintisiz olarak sunduğumuz imkanlardan yararlanabilirsiniz. Kaliteli işçilik, deneyimli servis elemanları ve gezici ekiplerimiz ile her zaman çilingir hizmeti sağlayarak ihtiyaçlarınızı karşılarız. Çelik kapılarınızın

  • Tamirat,
  • Bakım ve onarım,
  • Yenileme,
  • Değiştirme gibi işlemlerinde konusunda uzman ekiplerimizden yararlanabilirsiniz. Son derece hassas çalışma prensiplerine sahip olan kapıların mevcut sistemlerinin bozulmadan bakıma alınması son derece önemlidir.

Servis Seçimi

İşlerimizi deneyimli ekipler ile ve verdiğimiz teslimat sözüne uygun olarak yerine getiririz. Kale kapı servis hizmetlerimiz uzman kadromuz ile verilmektedir. Anahtarınızı kaybettiğiniz zaman, anahtarınızı çaldırdığınızda, anahtarı evin iç kısmında kapının üstünde asılı unuttuğunuzda ve arızadan dolayı açamadığınız kapılarda hemen ekiplerimize ulaşabilirsiniz. Mekanınıza güvenle girmeniz için her zaman deneyimli ekiplerle servis sağlayan firmamız kapıların orijinal sistemlerini bozmadan işlem yapılmasını sağlamaktadır. konusunda eğitimli uzmanlar eliğinde verdiğimiz hizmetlerimiz kapınıza hiçbir şekilde hasar vermeden tamamlanmaktadır. Kesintisiz olarak sunduğumuz hizmetlere ihtiyacınız olan her an sadece bir telefonla ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ekonomik fiyat tarifesi üzerinden verilmektedir. Sunduğumuz orijinal parça ve işçilik garantili hizmetler ile her zaman güvenliğinizi ve memnuniyetinizi düşünürüz.

Kale kapı servis hizmetlerimizin yanı sıra kapı açma ve anahtar değiştirme taleplerinde de ekiplerimize haber verebilirsiniz. Evden eve taşınırken ihtiyaç duyabileceğiniz kapı göbeği değiştirme işlemleri veya kapı sökme ve yeni yere montaj işlemlerinde de en kaliteli hizmetler eşliğinde yanınızda oluruz. Kilit değiştirme işlemlerine ek olarak ilave kilit takılmasında da müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılarız. Kullandığınız kapılarda gerekli gördüğünüz ayarların yapılmasında da kaliteli hizmetler veririz. Çelik kapıların yükseltilme veya kesilmesi gereken durumlarda ekiplerimiz kaliteli hizmetler eşliğinde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ