12.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Dilovası Okullar

ADRES
Mimar Sinan, İstiklal Cd., 41455 Dilovası/Kocaeli
TELEFON
2627540270 - 2627540277
FAKS
2627540275
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Kanunlara uygun olarak hareket eden İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü taşra teşkilatı adına görevlerini yürütmektedir. Hizmete girdiği tarihinde 01.07.2008 olduğunu öğreniyoruz. Hizmete girdiği okul olarak da Dilovası Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu karşımıza çıkmaktadır. Kaymakamlık binasına da 2012 yılı itibariyle geçiş yapmıştır. Bu yıldan itibaren tüm hizmetlerin Kaymakamlık binası içerisinde yürütülmesi söz konusudur. Bağlı olunan okullar adına çeşitli hizmetlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu hizmetlerin de kanunlar çerçevesi içerisinde ele alınması esas alınmaktadır.

Toplamda 27 okul üzerinden yetkili olmaktadır. Kocaeli okulları dışında halk eğitim merkezine yönelik de çalışmalarını yürütmektedir. Okul öncesi, ilkokullar, ortaokullar ya da ortaöğretim sistemlerine yönelik çalışmalara yer veriliyor. Bunların yanı sıra özel eğitim ve öğretim seçenekleri için de hizmetleri yer almaktadır. Yaygın eğitim koşullarının da bu müdürlük tarafında ele alınması söz konusudur. Müdürlük içerisinden tüm bu eğitim kurumlarına ve sistemlerine yönelik bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmit okullar adına sitesi üzerinden arama yaparak da kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle hizmetler ve belli başlı duyurular adına sitesinin takibi yapılmaktadır. Çeşitli bağlantılara da yer verilmiştir. Buradan evrak takip sisteminin de değerlendirilmesi mümkündür. MEB bilgi edinme sisteminden ya da kursiyet net bölümlerinden de faydalanabilirsiniz. Buradan belirli kurumlara yönelik başvuruların da ele alınması mümkündür. Milli Eğitime bağlı e-okul sisteminden de faaliyet gösterebilirsiniz. Veli bilgilendirme hattı da yer almaktadır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Dilovası Okullar
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Dilovası Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ