11.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Hereke Kurs ve Okul Taleb. Yard. Der. Öğrenci Yurdu- Körfez Okullar

ADRES
M. Akif Mah. Kamane Cad. Kale Mevki No: 18 Hereke Körfez/Kocaeli
TELEFON
0 2625114095
FAKS
0 2625114095
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hereke Kurs ve Okul Taleb. Yard. Der. Öğrenci Yurdu

Hereke Kurs ve Okul Taleb. Yard. Der. Öğrenci Yurdu Kocaeli’ye 37 km, Körfez’e de 27 km mesafede bulunmaktadır. Anadolu Otoyolu, Hereke Cumhuriyet Caddesi, Karayolu Caddesi ve D100 karayolu arasında bulunmaktadır. Google Maps işaretlemesi olmadığı için maps tespiti net değildir.

Kocaeli okullar, rehber sayfasında yer alan Hereke Kurs ve Okul Taleb. Yard. Der. Öğrenci Yurdu, 79 öğrencilik kapasiteye sahiptir. Hemen yakınında Hereke Kız Meslek Lisesi bulunmaktadır.

İzmit okullar, Öğrencilerin kalacak yer sorununa çözüm bulmak amacıyla Hereke Kurs ve Okul Talebe Yardımlaşma Derneği tarafından yapılmıştır. Özellikle yaşadıkları alanda okul bulunmayan ve evlerinden uzak bir yerde bulunan okula gitmek zorunda kalan öğrenciler açısında çok yararlı olmuştur. Hereke Kurs ve Okul Talebe Yardımlaşma Derneği Öğrenci Yurdu öğrencilerin barınma ihtiyaçlarının karşılanması için önemli bir yere sahiptir. Yurtta öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla gerekli tedbirler alınarak uygulanmaktadır. Yakın çevresinde bulunan okullarda okuyan öğrencilerin yararlandıkları bir yurt olmuştur. Nuh Çimento Anadolu Meslek Lisesi ve Denizcilik Kursu’na yakındır. Yurdun bulunduğu bölge yeşil alanlarla kaplıdır. İzmit Körfezi’nin hemen yakınındadır. Yeşil ve mavinin bir araya geldiği, doğal güzelliklerin ortasında yer almaktadır. Yakın çevresinde Hereke Kız Meslek Lisesi, Özel Hergüner Denizcilik Kursu, Nuh Çimento Anadolu Meslek Lisesi, Kocaeli Üniversitesi Asım Kocabıyık Meslek Yüksek Okulu, Hereke vapur iskelesi bulunmaktadır.

Hereke Kurs ve Okul Taleb. Yard. Der. Öğrenci Yurdu- Körfez Okullar
Hereke Kurs ve Okul Taleb. Yard. Der. Öğrenci Yurdu- Körfez Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ