06.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Gencel Kız Öğrenci Yurdu – Derince Okullar

ADRES
Dumlupınar Mah. Burak Sk. No:57 Derince – KOCAELİ
TELEFON
262 229 4184
WEBSİTE
-
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Gencel Kız Öğrenci Yurdu

Gencel kız öğrenci yurdu, Kocaeli’nde derince kısmında bulunmakta olan bir yurt olarak bilinir. Bu yurt, merkeze çok yakın bulunan bir yerde bulunur. Yani rahatlıkla merkeze gidilebilir ve merkezdeki imkanlardan yararlanılabilinir. Yurt içinde çok farklı olanaklar ile odalar bulunmaktadır. Bir, iki, üç ve dört kişilik oda çeşitleri mevcut bulunmaktadır bu odalardan istenilen oda seçilebilmektedir. Oda ücretleri de oda çeşitlerine göre farklılıklar göstermektedir. Odalar içinde elbise dolapları, bazlar, kitaplık, çalışma masası ve ayakkabılık eşyaları mevcut bulunur.

Kocaeli okullar Gencel kız öğrenci yurdunun sosyal alanları da oldukça gelişmiş bir yönü olarak bilinmektedir. Cafe, market ve oyun salonları ile ön plan çıkmakta olan bir yurt kurumudur. Ayrıca en çok dikkat çeken sosyal alanı imkanı ise spor alanı olmaktadır. Öğrencilerin sağlıklı bir hayat sürebilmesi ve sağlıklı alışkanlıklar edinebilmesi için oldukça kaliteli bir spor salonu da yurt içinde bulunmaktadır. Yurda güvenlik niteliği olarak ise parmak izi sayesinde giriş yapılması mümkün olmaktadır. Güvenlik niteliğinin de oldukça gelişmiş olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca kamere ve takip ile kayıt sistemleri de yurdun uygulamakta olduğu güvenlik yöntemlerindendir.

Gencel kız öğrenci yurdu hastane imkanına yakın bir konumda yer almaktadır. Aksi bir durumda hastaneye ulaşım oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Şu anda İzmit okullar gencel kız öğrenci yurdunun uygun fiyat kampanyaları bulunmaktadır.

Gencel Kız Öğrenci Yurdu – Derince Okullar
Gencel Kız Öğrenci Yurdu – Derince Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ