04.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Fatih İlköğretim Okulu- Derince Okullar

ADRES
Serdar, Fatih Mah. Üstü Havva Sok., Derince Merkez, Derince, Kocaeli (İzmit), 41100 İzmit/Kocaeli
TELEFON
0262 744 1568
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Fatih İlköğretim Okulu

Fatih İlköğretim Okulu yapılan son mimari değişikliklerden sonra kullanma daha da elverişli bir hale gelmiştir. Buna da ek olarak sınıfların tasarımı bakımından da iyi bir kaliteye sahip olduğunun altını çizmek gerekmektedir. Okul yönetimine erişmek için gerekli olan bütün numaraların çok kısa bir sure içerisinde internet sitesinden erişilebilir durumda olması da hem velilerin hem de irtibata geçmek isteyen kişilerin işine gelecek noktalar arasında bulunmaktadır.

Kocaeli okullar konusunda velilerin de öğrencilerin de desteği ile daha etkin işleyen bir sistemin ortaya çıkması sağlanmaktadır bunun arkasında yatan başarı kriteri ise hiç kuşkusuz ki veli, öğretmen ve okul aile birliği arasında kurulmuş olan sıkı bağlantıdır. Okul yönetimi ve okulun materyal desteği ile alakalı bir sıkıntı ortaya çıktığı zaman okul aile birliği ile ya da direkt olarak bakanlık aracılığı ile şikayetlerinizi bildirme imkanını elde edebilirsiniz.

İzmit okullar alanında değerlendirilecek olan bu okulun teknik olanakları yukarıda belirtildiği gibidir. Okulların iç yapısı hakkında fikir sahibi olmak isteyen kişileri ilk olarak bakması gereken noktanın internet siteleri olduğunun altını çizmek gerekmektedir. Özellikle velilerin okul hakkında ve öğretmenler hakkında bilgi almaları için internet tarayıcısı ile okulun sitesine bağlantı sağlamamız gerekmektedir. Bu bağlantıdan okulun fiziksel yapısı ile ve materyal yapısı ile alakalı bilgilenme sağlanabilmektedir. Bunun ile yetinmek istemeyen bireylerin de okul yönetimi ile iletişime geçilmesi sağlanmalıdır.

Fatih İlköğretim Okulu- Derince Okullar
Fatih İlköğretim Okulu- Derince Okullar

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ