10.11.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Elektronik Sigara Likit Kullanımı

Elektronik Sigara Likit Kullanımı

Sigara kullanıcılarının zaman içinde ortaya çıkan rahatsızlıkları ve sağlık problemleri nedeni ile sigara bırakma çabaları bazen istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Uzman tavsiyeleri ve kullanılan ilaçlar bazen vücutlarda yan etkiler yaratırken zamanla bu sıkıntının ortadan kalkmasını engelleme çabasının boşa zaman harcama olduğu görülmektedir. Aynı alışkanlığı daha az kullanarak Gerçekleştirebilmenin yolu olan elektronik sigara bu yolda izlenecek yolların en mantıklı çözümlerinden olacaktır. Çünkü elektronik sigara likit maddesi aynı tadı ve hazzı verdiğinden gerçek sigaradan alınan nikotin miktarı daha kontrollü bir şekilde vücuda verilir. Bu sayede gerçek sigaranın sertlik derecesini yükseltmek için kullanılan maddelerden kurtularak zararı minimuma indirmiş olunmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken ve bilinmesi gereken en önemli unsur da dolum maddesi olarak kullanılan likidin doğru kullanılması ve içeriğinin çok iyi bilinmesi olmaktadır.

Elektronik sigara likit dolum maddesi olarak kullanılan sıvıların sahte üretimlerinden uzak durmak gerekmektedir.

Peki Bunu Nasıl Anlarız?

  • Sahte likit ambalaj bakımından kalitesiz kutularda piyasaya sürülerek sadece kazanç odaklı olmaktadır
  • Ambalaj üstünde mg miktarı belirtilmez
  • Son kullanma tarihlerinde çoğu zaman baskı hataları mevcuttur
  • Maddenin akıcılığı kap içinde daha fazladır
  • Güvenlik şeritleri orijinallerine göre daha ekonomik olması nedeniyle kilit olayı yoktur
  • Orijinal likit maddelerinde belirli ml ölçüler sabit olarak üretilirken sahtelerinde her türlü ml ölçüsünü bulmak mümkündür.

İşte bütün bunlar incelendiğinde ne kadar orijinal görünümlü olsalar da sahte olarak piyasaya sürülen elektronik sigara likit saydığımız maddeler kesinlikle en az birisini atlayacaklarından anlaşılması mümkün olacaktır. Bu tür üretimlerde ekonomik boyutlar göz önünde tutulduğundan kullanılan malzeme ve madde kalitesi kesinlikle düşük olarak üretilmektedir. Bunun yanında dikkat edilmesi gereken unsurlardan doz kullanımı da önemli olmakla birlikte üretilen likit kullanıcının tercihine göre belirli ml miktarlarında kullanıma sunulmaktadır. Bu nedenle sertlik derecesini bu yolla ayarlamak mümkün olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ