12.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

Ayna Falı Baktırma

Ayna Falı Baktırma

Ayna falı tarihi çok eskilere dayanan ve Nostradamus gibi meşhur kâhinlerin baktığı bir fal türüdür. Bu fal çok eskiye dayanmasına rağmen diğer fallar kadar çok kullanılmamaktadır. Çünkü bu fala bakmak çok daha zordur. Bilgili ve tecrübeli olmak her zaman yetmeyebilir. Özellikle bu fala bakacak olan kişilerin öncelikle su falına bakabiliyor olmaları gerekir. Bunun yanında büyük bir irade ve cesaret gerektiren fal, bakan kişileri halsiz ve yorgun bırakabilmektedir. Bu nedenle fala bakacak kişiler diğer fal türlerinde de çok tecrübeli olan kişilerdir.

Ayna görünümlü her parlak yüzeyde bakılabilecek olan fal daha çok oval veya yuvarlak görünümlü metalimsi yüzeylerde gerçekleştirilir. Ayrıca fal amacı ile kullanılan bu malzemenin sadece fal için kullanılması önerilmekte iş bittiğinde bir beze sarılı olarak ılık bir yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Falına bakılacak kişi aynayı birkaç saniye tutarak görüntüsünün ve ısısının aktarılmasını sağlar falcı da dikkatini aynaya yoğunlaştırarak görüntüler hakkında yorum yapar. Kristalden yapılan aynanın daha çok kullanıldığı falda, manyetik alanlardan da uzak durulur. Fala bakma esnasında falcı fısıltılar halinde bir şeyler söyler. Ayna falı da diğer fallar gibi görünmeyen varlıklarla iletişime geçilmesi ile oluşur. Bu nedenle fala bakan yorgun düşebilir ya da garip bir gerilime geçebilir.

Tarihte

Tarihin tozlu sayfalarında güç elde etmek ve kişileri tanımak için de bakılan ayna falı, fal çeşitleri içinde ayrı bir yere sahiptir. En güçlü falcıların bakabileceği fallar arasında yerini alan fal kahinler ve şamanların kullandığı yöntemlerdendi. Herkesin bakabileceği bir fal olmasa da ticari amaçlı senaryolar yazarak fal baktığını iddia eden dolandırıcılar tarafından da seçilmiyor değil. Bu nedenle fal tercih edilmesi gereken bir yöntem de değil.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ