04.12.2018 Kocaeli Rehber Sitesi İletişim reklam@kocaelisitesi.com

3DKonut projeleri artık cebinizde!

3DKonut projeleri artık cebinizde!

81 ilden 2 binin üzerinde inşaat firmasından oluşan ve 5 bin markalı konut projesini bir araya getiren 3DKonut.com, kullanıcılara mobil sürümünde önemli bir kolaylık sunuyor. Siteye mobil cihazlardan giren kullanıcılar, harita üzerinde yer alan tüm detayları içeren projeyi görürken sayfadaki yönsel özellik sayesinde açılmış harita üzerinden navigasyonu bağlayarak kaybolmadan proje alanına erişebilirler.

3DKonut projeleri artık cebinizde!

AYNI KARŞI DETAYLAR!

3DKonut.com proje sayfasındaki tüm bilgiler, markalı konut projesi, kat planları, daire fiyatları, yatırım analizi ile ilgili video ve resim galerisi bir sayfada sunulmaktadır. Proje sayfasındaki harita bölümünde, kullanıcılar yakınlardaki hastaneler, okullar, kreşler, alışveriş merkezleri, kamu kurumları ve diğer markalı konut projeleri gibi konum hakkında merak ettikleri her şeyi görebilirler.

73 PROFES SAYFADA

Kocaeli’de 73 marka bir konut projesi sunan 3DKonut.com sitesi, kullanıcılarına konuma dayalı seçimler yapma fırsatı sunuyor. 3DKonut.com’a gelen ziyaretçiler, Kocaeli harita üzerinde belirledikleri bölgenin tüm markalı konut projelerini bir ekranda görebiliyorlar.

ERİŞİM İÇİN KOLAY

3DKonut.com’un Genel Müdürü Aykars Görpe, ziyaretçilerin yüzde 90’ının projeye sadece projenin mimari ve sosyal özelliklerini değil, aynı zamanda projenin konum özelliklerini de bir harita üzerinde baktığını söyledi. Sitenin mobil versiyonu, kullanıcıların Kocaeli’nde seçtikleri projeye en kolay şekilde ulaşmalarını sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ